דף הבית למעלה מערכת הפורומים גלרייה כתוב אלינו מפת האתר חיפוש English

  מגדלי הפינקים

פנים שחורות דומיננט סילבר ציצית / צ'ופ לחי אפורה, לחי פאון לחי שחורה לחי לבנה חזה כתום חזה שחור איזבל / פלורידה פנסי פינגווין פאיד פריזל מקור צהוב לבן פאון גב בהיר CFW שילובים מיוחדים

לבן

 


 

 

שם לבן White
White CR  (אדר)
 
     
סימן W  
     
סוג מ. רצסיבית  
   
מאפייני הזכר
כל נוצותיו לבנות. המקור והרגליים נשארים בצבעם האדום  המקורי. ניתן לזהות את הזכר לפי צבע המקור האדום והתנהגותו (שירה וחיזור).
 
מאפייני הנקבה
כל נוצותיה לבנות בדומה לזכר. צבע המקור כתום והיא איננה שרה כזכר.
   
זיהוי גוזלים  
ניתנים לזיהוי לפי צבע מקורם הבהיר והניצוי הלבן. לעיתים יופיעו כתמים אפורים על הראש (בדומה ל-CFW ) אשר ברוב המקרים נעלמים לאחר החלפת הנוצות הראשונה.
   
זיהוי נשאים  

אי אפשר לזהות נשאי W‏.

   
שילובים מומלצים  

כל שילוב מלא (לא נשאים) עם מוטציה אחרת יגרום לצאצאים לבנים. שילוב עם פאון גורם להעלמת הכתמים האפורים שעל הראש (אם נשארו לאחר החלפת הנוצות הראשונה),  כמו גם שיפור חזות נוצות הבטן. שילוב עם C CFW יוביל לציפור לבנה עם עיניים אדומות בדומה לאלבינו. מופע האלבינו עדיין לא נמצא אצל הזברה פינק.

 
הערות
קל לטעות בין מוטציית ה-White לבין ה-Pied המלא. אבחנה מלאה רק על ידי מבחן התורשה ובדיקת הצאצאים. בתערוכות נוטים להציג את ה-Pied במקום ה-White מכיוון וזו ציפור נאה וגדולה יותר.
כאשר מכליאים "לבנים" על ידי נשאים יש לשים לב לגוזלים מכיוון ואין להם סימנים כמו שיש לאפורים ולכן לא יזכו לאותו היחס בהאכלה.
 
לחץ על התמונה להגדלה  
     
גוזל White (אדר)
       
       

 

זו יכולה להיות המודעה שלך

   


 דף הבית ] למעלה ] עמותת מגדלי הפינקים ] משפחת הפינקים ] הזברה פינק ] מאמרים וחומר נוסף ] אינדקס המגדלים ] מחירון הפינקים ] קישורים ] פורומים חיצוניים ] הדואר שלי ] תנאי השימוש באתר ]

שלח דואר ל-webmaster@ifinch.org עם הערות והצעות.
כל הזכויות שמורות © 2006 עמותת מגדלי הפינקים
עדכון אחרון: 10/17/08